Kullanım kılavuzu NILFISK SCRUBTEC BOOST R

Lastmanuals, yazılım ve donanım kullanımı alanlarıyla ilgili kılavuzların saklanması ve aranması için sosyal bir paylaşım ortamı sunmaktadır: kullanım kılavuzları, kullanıcı el kitapları, hızlı başlangıç kılavuzları ve teknik veri sayfaları. UNUTMAYIN: HER ZAMAN SATIN ALMADAN ÖNCE KULLANICI KILAVUZUNU OKUYUN!!!

Sponsor Bağlantılar

Eğer bu doküman aradığınız kılavuzla eşleşiyorsa, hemen indirebilirsiniz. Lastmanuals NILFISK SCRUBTEC BOOST R kılavuzlarına hızlı ve kolay erişim sağlamaktadır. Bu NILFISK SCRUBTEC BOOST R kullanım kılavuzunun sizin için yararlı olacağını umuyoruz

Lastmanuals NILFISK SCRUBTEC BOOST R kullanım kılavuzunun indirilmesine yardım eder.


NILFISK SCRUBTEC BOOST R : Tüm kullanım kılavuzunuw indirin (1887 Ko)

Manuel özet: kullanma kılavuzu NILFISK SCRUBTEC BOOST R

Detaylı kullanım talimatları kullanım kılavuzunun içindedir.

[. . . ] 5 Tovarniska tablica . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5 Razpakiranje stroja . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5 Priprava stroja za uporabo . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5 Ko opravljate dela na akumulatorjih . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . [. . . ] 23 Tolmukoti paigaldamine . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23 Ketta surve reguleerimine . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 23 Hooldamine . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 24 Hooldegraafik . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 24 Aku hooldus . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 24 Trkeotsing . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 24 Masina vibratsioon . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 24 Keerisjljed . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 24 Masina taja vhenemine . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 24 Tehnilised tingimused . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 25 Jaotis II Osade loend . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 35 18 - (EE) Vorm nr 71456A-G4 - UHB 51-5100 EESTI EE OLULISED OHUTUSEESKIRJAD Antud masin on ette nhtud ainult riliseks kasutamiseks mitmesugustes asutustes, nagu nt hotellid, koolid, haiglad, vabrikud, kauplused ja brood, mitte aga tavalisteks majapidamistdeks. Akudes olev vvelhape vib nahale vi silma sattudes phjustada tsise vigastuse. Plahvatusohtlik vesinikgaas ventileeritakse akude sees aku korkides olevate avade kaudu. See gaas vib plahvatada elektrikaare, sdeme vi leegi toimel. OSAD JA HOOLDUS Parandustd peaks vajaduse tekkimisel lbi viima volitatud Nilfisk hoolduskeskus, mille palgal on tehase poolt koolitatud hoolduspersonal ning millel on piisav valik Nilfisk originaalosi ja -lisaseadmeid Varuosade vi teeninduse saamiseks prduge Nilfisk'i allpool nimetatud mgiagendi poole. Tpsustage kne kigus oma masina mudel ja seerianumber. AKUDE HOOLDAMISEL TEHKE JRGMIST. . . (Maaletooja paigaldage teeninduskleeps siia. ) Eemaldage kik ehted. Kasutage triistu nii, et need ei puudutaks heaegselt aku mitut klemmi. ETTEVAATUST! NIMESILT Toote mudel ja seerianumber on toodud masina nimesildil masina all. Kasutage alltoodud lahtreid oma masina mudeli ja seerianumbri lesmrkimiseks hilisema kasutamise tarbeks. MUDEL SEERIANUMBER Akude ebaige paigaldamine ja hendamine vib phjustada kesoleva masina elektriseadmete tsiseid kahjustusi. Akud peab paigaldama Nilfisk'i kohalik edasimja vi kvalifitseeritud elektrik. Mudeleid uhb 51-1500 vib kasutada kolme 185 Ah/ 12V akuga vi kolme 234 Ah/12V AGM akuga. ETTEVAATUST! mberllitumisel plii-happeakult AGM akule tuleb akulaadija mber programmeerida. Vt juhiseid laadija kasutusjuhendist. MASINA LAHTIPAKKIMINE Prast masina kttesaamist uurige hoolikalt, kas pakendil vi masinal leidub kahjustusi. Kahjustuste avastamisel silitage tarnepakend nii, et seda saaks kontrollida. [. . . ] 71456A-G4 08-04 HANDLE ASSEMBLY PARTS LIST SCRUBTEC BOOST R 43 Ref. # 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Part No. 40786A 47381B 912226 41008A 85383C 52556A 962957 85313C 41036A 962262 80104A 11178A 50962A 61922A 980666 40750A 71424A 40786S 61906A 920224 980603 920056 30681A Description Switch, Key Switch, Rocker Meter, Hour 12V DC Display, Tru-Charge Screw, 10-32 x 3/4 P. H. Switch, Push Button Screw, 10-16 x 1/2 Self Tap Screw, PHMS 6-32 x 3/8 LED, Battery Charger Screw, Set 8-32 x 1/2" Screw, 10-32 x 1/2 S. S. [. . . ]

NILFISK SCRUBTEC BOOST R KULLANIM KILAVUZU İÇİN YASAL UYARI

Lastmanuals, yazılım ve donanım kullanımı alanlarıyla ilgili kılavuzların saklanması ve aranması için sosyal bir paylaşım ortamı sunmaktadır: kullanım kılavuzları, kullanıcı el kitapları, hızlı başlangıç kılavuzları ve teknik veri sayfaları.
Lastmanuals sadece aradığınız kılavuz sitede yoksa, tamamlanmamışsa, başka bir dilde yayınlanmış veya dil ya da model açıklamasına uymuyorsa sorumluluğu üzerine almaktadır. Örneğin, Lastmanuals bir çeviri servisi sağlamamaktadır.

Şartları kabul ediyorsanız lütfen bu sözleşmenin sonundaki "Kılavuzu İndir" linkine tıklayınız. NILFISK SCRUBTEC BOOST R kullanım kılavuzu indirilmeye başlanacaktır.

Kullanım kılavuzu arayın

 

Copyright © 2015 - LastManuals - Tüm hakları saklıdır.
Gösterilen ticari markalar sahiplerinin kendi mülkleridir.

flag